Akademiada 2011
Akademiada 2010

 

29.02.2012, Çarşamba

Akademiada’ya Başvuran Öğrencilerimizin Dikkatine

Katılım ücretlerinizi 09 Mart 2012 tarihine kadar aşağıdaki
hesap numarasına yatırınız

Banka: TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş.

Sube: KURUMSAL ŞUBE İSTANBUL  

Sube Kodu: 1111

Hesap No: 10073

Hesap Adı: YAKIN DOĞU BANK LTD.

IBAN No: TR50 0006 4000 0011 1110 0100 73

Önemili Not: Yukarıda belirtilen 10073 nolu hesap numarası YAKIN DOGU BANK LTD.'e  aittir. Katımcılar Ad, Soyad ve Akademiada açıklaması ile ücretlerini yatırmalılar ve banka dekontlarını Akademiada sekretaryasına teslim etmeliler.

RESİM ATÖLYESİ

  1. AÇELYA GÜNEY (CUMHURİYET Ü. GSF RESİM)
  2. MUSTAFA AKALAN (MERSİN Ü. GSF RESİM)
  3. CANSU ÇALIŞKAN (HÜ GSF İÇT)
  4. ZERRİN YÜCEL (HÜ GSF RESİM)
  5. ALTAN SAM (CUMHURİYET Ü. EF RESİM)
  6. MİNE KORUDAĞ (YDÜ GSTF PLAS.SAN.)
  7. KÜBRA ŞENSOY (YDÜ GSTF GRAFİK)
  8. MEHMET SARİLER (YDÜ GSTF PLAS.SAN.)
  9. HANİFE MİNE EGEMEN (YDÜ GSTF PLAS.SAN.)

HEYKEL ATÖLYESİ

  1. TÜLAY DURMUŞ (GAZİ ÜNİ.GSF HEYKEL)
  2. BURÇİN ÜNAL (GAZİ ÜNİ.GSF HEYKEL)
  3. BARIŞ BOZOK (GAZİ ÜNİ.GSF HEYKEL)
  4. MUTLU ORMANCI (YDÜ GSTF PLAS.SAN.)
  5. ESRA TAŞAR (ATATÜRK Ü. GSF HEYKEL)
  6. HÜRHAN UZUN (HÜ GSF HEYKEL)
  7. A. ASYA GÜRGÜN (ANADOLU Ü. ENÜDSTRİYEL TASARIM)
  8. HAZAN YAPRAK (ATATÜRK Ü. GSF HEYKEL)
  9. ARMAN SERİNTÜRK (MERSİN Ü. GSF HEYKEL)
  10. VOLKAN DOĞAN (ATATÜRK Ü. GSF HEYKEL)
  11. ABDULLAH DENİZHAN (YDÜ GSTF PLAS.SAN.)
  12. ZEYNEP SİBEL GÜNAY (YDÜ GSTF PLAS.SAN.)

SERAMİK ATÖLYESİ

  1. RÜVEYDA TERKEŞLİOĞLU (HÜ GSF SERAMİK)
  2. EZGİ TURHAN (HÜ GSF SERAMİK)
  3. ZEYNEP DİNDAR (HÜ GSF SERAMİK)
  4. GİZEM DOĞANAY (HÜ GSF SERAMİK)
  5. GİZEM SARI (ERCİYES Ü. GSF SERAMİK)
  6. MELİKE ÖZCAN (ERCİYES Ü. GSF SERAMİK)
  7. FATİH KIR (ÇANAKKALE 18 MART Ü. SERAMİK)
  8. NURAY BİRİ (ÇUKUROVA Ü. GSF SERAMİK)
  9. GÜVEN OKATAN (MERSİN Ü.GSF SERAMİK)
  10. ZEHRA DİDEM AKDEMİR (9 EÜ GSF SERAMİK)
  11. MELİKE DOĞAN (CUMHURİYET Ü. GSF RESİM)
  12. MEMDUH KAĞAN KELER (YILDIZ TÜ KMF METALURJİ)
  13. RAHME MASTIRLI (YDÜ GSTF PLAS.SAN.)
  14. HAYRİYE BAKIR (YDÜ GSTF PLAS.SAN.)

GRAFİK ATÖLYESİ

  1. ELİF DURSUN (HÜ GSF GRAFİK)
  2. GİZEM ARSLAN (HÜ GSF GRAFİK)
  3. MERT TEKİN (HÜ GSF GRAFİK)
  4. GÜLŞAH KESER (HÜ GSF GRAFİK)
  5. SİMAY ERNALBANT (HÜ GSF GRAFİK)
  6. AŞKINNUR İNCE (HÜ GSF GRAFİK)
  7. AHMET DOĞUKAN BAŞÖNER (HÜ GSF GRAFİK)
  8. NOYAN KAAN KAZAKCI (HÜ GSF GRAFİK)
  9. MEHMET VOLKAN ÇOMAK (HÜ GSF GRAFİK)
  10. MERİH YANBASTI (HÜ GSF GRAFİK)
  11. MERVE AKÇAY (BAŞKENT Ü. GSTMF GRAFİK)
  12. AYŞE YÜCESOY (BAŞKENT Ü. GSTMF GRAFİK)
  13. HANDE ÇOKLAR (MERSİN Ü. GSF GRAFİK)
  14. FATİH KIRICI (MERSİN Ü. GSF GRAFİK)
  15. ÖZGÜR POLAT (YDÜ GSTF GRAFİK)
  16. SAMİYE YEŞİLGÜL (YDÜ GSTF GRAFİK)
  17. DAMLA UZUNLAR (YDÜ GSTF GRAFİK)
  18. YİĞİT TURAN (YDÜ GSTF GRAFİK)
  19. RAİF MEHMET KIZIL (UNIVERSITY of EAST LONDON)

FOTOĞRAF

  1. İLHAM YILDIRIMKAYA (ABANT İBÜ GSF RESİM)
  2. BEHLÜL SEVİM (SDÜ FBE ZOOTEKNİK)
  3. FATİH BAYRAKTAR (AKSARAY Ü. SBE SOS.BİL.EĞİT.)
  4. UĞUR ÇAĞLIER (CUMHURİYET Ü. GSF RESİM)
  5. GÖKER KURULAR (HÜ GSF GRAFİK)
  6. AZİZE YILDIZ (HÜ GSF İÇT)
  7. HAZEL CABA (HÜ GSF İÇT)
  8. AĞIT YUSUF KOCA (HÜ GSF İÇT)
  9. MERVE CAN (HÜ GSF İÇT)
  10. MUHAMMED KAHRAMAN (HÜ GSF İÇT)
  11. ALİ KÜÇÜK (HÜ GSF İÇT)
  12. CAN ZERAN (HÜ GSF GRAFİK)
  13. BURAK KALELİ (HÜ GSF GRAFİK)
  14. EREN DEMİRBAKAN (HÜ GSF GRAFİK)
  15. DOĞU GÜNDOĞDU (HÜ GSF GRAFİK)
  16. DİLEK ŞAHİN (HÜ GSF İÇT)
  17. EROL GENÇ (YDÜ GSTF GRAFİK)
  18. AYKUT YURTCAN (YDÜ GSTF GRAFİK)
  19. GÖKHAN DOMANİÇDAĞ (YDÜ GSTF GRAFİK)
  20. İZDE BULUNÇ (YDÜ GSTF GRAFİK)
  21. SAVAŞ SAADETOĞLU (YDÜ GSTF GRAFİK)
  22. IŞIL ACAREL (YDÜ GSTF GRAFİK)
  23. ADEM ÖZIŞIK (YDÜ İLETİŞİM FAK.RST)
  24. BURÇİN ERTÜRK (YDÜ GSTF GRAFİK)
  25. ÖZGÜL EMİR (YDÜ GSTF GRAFİK)
  26. KORAY ORBAY (YDÜ GSTF GRAFİK)
  27. KADRİYE ARDAĞLI (YDÜ GSTF GRAFİK)
  28. AYŞE PEHLİVAN (YDÜ GSTF GRAFİK)
  29. TUĞÇE ARSLAN (YDÜ GSTF GRAFİK)
  30. ZEYNEP KUL (YDÜ GSTF GRAFİK)
  31. FUNDA APAYDIN (YDÜ GSTF GRAFİK)
  32. AYTEKİN TEKKILIÇ (YDÜ GSTF GRAFİK)
  33. İLGEN UĞURLU (ATAÜRK ÖĞR. AKA. SINIF ÖĞR.)

BASKI RESİM ATÖLYESİ

  1. BERİL KARABULUT (HÜ GSF GRAFİK)
  2. KADRİYE EPİK (CUMHURİYET Ü. EF RESİM-İŞ)
  3. SİBEL DENİZ (CUMHURİYET Ü. GSF RESİM)
  4. SELİN ÇİRÇİR (HÜ GSF İÇT)
  5. MELTEM ALTUNOK (YDÜ GSTF GRAFİK)
  6. METİN ALTUNOK (YDÜ GSTF GRAFİK)
  7. SEDA DEMİREZEN (YDÜ GSTF GRAFİK)
  8. NECLA ECEM ÖZOĞUL (YDÜ GSTF GRAFİK)
  9. NAZAN CEBECİ (YDÜ GSTF GRAFİK)
  10. ÇAĞRI HAVUTÇU (YDÜ GSTF GRAFİK)
  11. MÜNÜR MERİHKAN (YDÜ GSTF GRAFİK)
  12. KAMER IRMAKLIOĞLU (YDÜ GSTF GRAFİK)
  13. CANER TAKVİM (YDÜ GSTF GRAFİK)
  14. RIDVAN BATUHAN HARMAN (HÜ GSF GRAFİK)
  15. DOĞUCAN SOLAK 8HÜ GSF GRAFİK)
  • NERGİZ ŞERİFOĞLU (9 EYLÜL Ü. TEKSTİL

 

 

27.12.2011, Salı

Akademiada III. Uluslararası Sanat Akademisi

  • Çalışma alanları; resim, heykel, seramik, desen, fotoğraf, grafik ve baskı resim olarak belirlenen etkinlikte Türkiye’den davet edilecek usta-sanatçılar görev alacaktır. AKADEMİADA’da yurtdışı ve KKTC’deki üniversitelerin ilgili fakültelerinden katılacak öğrencilerin YDÜ-GSTF'de buluşması ve birlikte sanat üretmeleri hedeflenmektedir.
  • Katılımcı sayısı konaklama olanakları ile sınırlı tutulacaktır.
  • Etkinliğe katılım ücreti 125 TL dir.
  • Belirtilen tarihe kadar ücretlerini yatıran katılımcıların başvuruları kesinleşmiş olacaktır.
  • Herhangi bir nedenle katılamayacak öğrencilerin yatırdıkları ücret geri ödenmeyecektir.
  • Katılımcılar, atölyelerde kullanmak üzere taşınabilir kendileri için özel araç ve gereçlerini beraberlerinde getirmelidirler.

Düzenleme Kurulu

[email protected]

 

Etkinlik takvimi
(26 Mart - 4 Mart 2012)

24 Şubat

Başvuru formunun AKADEMİADA’ya gönderilmesi için son tarih.

29 Şubat

Başvuruların değerlendirildikten sonra geri-bildirimi.

09 Mart

Başvuruları kabul edilenlerin katılım ücretini yatırmaları için son tarih.

26 Mart

Atölye çalışmalarının başlaması (09:00)

4 Nisan

YDÜ-AKKM’de katılımcı belgelerinin dağıtımı, sergi açılış töreni (10:00)

4 -14 Nisan

Sergileme.

Başvuru

Başvuru formu AKADEMİADA’ya en geç 24 Şubat 2012, Cuma gönderilmesi gerekmektedir. Başvurular değerlendirildikten sonra 29 Şubat 2012, Çarşamba günü geri-bildirim yapılacaktır.